anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

Castel899
Początkujący

Porównywarka

Do Pana Moderatora, który z pewnością zna Pana Admina, który z pewnością zna kogoś, kto może:
Na stronę SONY zaglądają użytkownicy oraz (a może nawet - głównie) potencjalni nabywcy sprzętu, co widać na forum; sporo pytań typu "Co kupić?". Odpowiedzi są z natury subiektywne. A porównywarka na stronie działa tylko w ramach serii. Proponuję umożliwienie porównywania sprzętu z jednej grupy ale z różnych serii; spisywanie danych i porównywanie na kartce to koszmar i anachronizm. Korzyść i dla kupujących i dla Firmy - mniej rozczarowań i reklamacji. A daleko szukać nie trzeba forum Bravia => KDL-40L4000K.
Taka rozszerzona porównywarka byłaby trudna do wykonania w dotychczasowej formie (zdjątko i symbol dla każdego modelu, umożliwiające proste wskazanie paluchem) więc mogłaby być "bardziej wymagająca" np. 2-4 okienka do dokładnego wpisania modelu. Ale niechby była.
Przy okazji - żeby nie mnożyć tematów - funkcja "Wypróbuj kreatora" ;)
Jestem od wieeelu lat użytkownikiem sprzętu SONY i sympatykiem Firmy, ale przeginanie w celu podpuszczenia nabywcy trochę nie uchodzi. Przy zaznaczeniu odległości oglądania > 1,8 kreator proponuje telewizory od 46" w górę. LCD ani plazma nie zmieniają zasady
minimalna odległość = przekątna x 2,5 co daje odległość = przekątna /10.
Zatem ... Proszę Państwa - bez podpuchy proszę.

Kto dodał ten temat do Ja też