anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kalibracja obrazu dla aplikacji Android TV

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

Kalibracja obrazu dla aplikacji Android TV

Jak/gdzie skaliborować obraz aby ustawienia działały w aplikacjach Android TV (MX Player, TVN Player itp.) ? Niestety ustawienia które wykonałem na telewizji naziemnej (Cyfrowe) nie działają w Android TV Launcher.

 

Standardowe ustawienia są chyba typowo sklepowe bo mają mega przesycone kolory przez co boisko piłkarskie wyglada jak w bajce, a mimo starań nie potrafię tego zmienić.

8 ODPOW. 8
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

 

Czy próbował Pan konatktu z naszym działem wsparcia technicznego? Tu z pewnością otrzyma Pan komplet potrzebnych informacji: http://services.sony.pl/support/pl/contacts/email 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Wyświetliłem tą planszę do kalibracji kiedyś, wszystko wydawało się ok, oprócz zielonego koloru w centrum - tam odcienie się zlewają, lepiej było na kanale czerwonym a najlepiej na niebieskim. Akurat to centrum bardzo ciężko wyregulować - mnie się nie udało.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Oprócz planszy bardzo istotny jest tekst/poradnik który tłumaczy jak i przez co kalibrowac tv

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

I gdzie tu jest odpowiedź na moje pytanie?

Dalej nie wiem jak zmienić obraz dla aplikacji Android TV

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Ręce mi opadły. Podaj proszę dokładnie o jaką aplikacje Ci chodzi.

 

Dobra przeczytałem w temacie że np tvn player...proszę

DSC_0180.JPG

 

 

Więc najprościej tłumacząc aby ustawić dany sygnał trzeba go WYŚWIETLIĆ oddzielnie i można tym spsosobem ustawić kalibracje na każdy sygnał oddzielnie czy to programy TV czy apk, czy HDMI.

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

A teraz spróbuj kolego zmienić jakąś wartość np. nasycenie bo u mnie nie ma to żadnego wpływu na obraz. W TV naziemnej ma, ale tutaj w aplikacjach nie. Sprawdź proszę i daj znać, z góry thx.

 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Wyłącz czujnik światła. U mnie działa, specjalnie dawałem wszystko na maxa. Jak ustawiłem i zmieniałem źródła sygnału było widać przejścia w planszach. Chciałem nagrać film, ale idę na wódkę by odkleic się od elektroniki trochę 🙂