anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-49X8308C problem z przełączaniem kanałów + zawiesza się TV (dotyczy również KD-43X z tego co wyczytałem na forum)

profile.country.PL.title
filippousis
Użytkownik

KD-49X8308C problem z przełączaniem kanałów + zawiesza się TV (dotyczy również KD-43X z tego co wyczytałem na forum)

Często podczas przełączania kanałów TV się zawiesza. Nie można przełączyć kanałów nic zrobić .... Tv się nie chce nawet wyłączyć.  Czy można rozwiązać ten problem ?

- brak możliwości przełączenia kanału podczas oglądania;

- brak możliwości włączenia/wyłączenia odbiornika

- odbiornik wyłącza się a fonia pozostaje (dźwięk jest słyszalny przez dobre kilka minut);

- zawiesza się menu TV

18 ODPOW. 18
profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

W755c ma ten sam problem:smileyrolleyes:

profile.country.PL.title
rafal3721
Poszukiwacz

Mam to samo, to pewnie znowu problem z niedopracowanym softem bo wcześniej się to nie zdarzało prawie wcale, a teraz przy dłuższym działaniu telewizora stało sie praktycznie regułą że tv się zawiesza.

profile.country.PL.title
filippousis
Użytkownik

Złożyłem reklamację na zasadzie rękojmi z żądaniem wymiany na nowy lub zwrot kwoty.

profile.country.PL.title
albik23
Poszukiwacz

I co odpowiedzieli, bo mam zamiar zrobić to samo (?)

profile.country.PL.title
filippousis
Użytkownik

Czekam na odpowiedź jeszcze

profile.country.PL.title
filippousis
Użytkownik

TV z Wrocławia został wysłany przez sklep do serwisu Sony. Ale przeglądając choćby to forum i inne tematy widać, że mój proble mnie jest odosobniony.

profile.country.PL.title
albik23
Poszukiwacz

U mnie serwis był 3 razy.

Podczas ostatniej wizyty wymienili płytę główną telewizora.

Niestety nadal:

- często nie mogę przełączać kanałów

- częśto nie mogę wyłączyć TV pilotem (wyłącza sie obraz, a dźwiek nie).

- często nie mogę włączyc TV (pilotem)

 

Na wszystko pomaga wyciągnięcie wtyczki z gniazda zasilania.

Oczywiscie po ponownym włączeniu, kanały mogę oglądać po ok 5 min, kiedy załaduja sie wszystkie aplikacje i rekomendacje...

 

tragedia.

profile.country.PL.title
filippousis
Użytkownik

U mnie dokładnie to samo!

profile.country.PL.title
filippousis
Użytkownik

Sklep MediaExpert raczył mnie poinformować, że serwis poznański uznał że jest to wina sieci kablowej i WI-FI .... to jakaś kpina, zwazywszy ze UPC działa na innych odbiornikach bez najmniejszych problemów, a sam tv sie zawiesza takze bez połaczenia z WI-FI ... W dodatku zawiesza się również menu TV, nie tylko kanały telewizyjne.Nie zgodziłem się z ich ustaleniami, dzis odbieram tv z żadaniem wezwania mojego lokalnego-wrocławskiego serwisu SOny do domu na oględziny. 

Dodam, że TV mam raptem od 35 dni z czego 14 był poza domem w sklepie/serwisie.