anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony OLED A8H - problem z pamięcią wewnętrzną

profile.country.PL.title
ShadowX
Nowicjusz

Sony OLED A8H - problem z pamięcią wewnętrzną

Cześć,

 

Posiadam TV jak w temacie, niestety mam duży problem z pamięcią wewnętrzną.

Zainstalowane zostały zaledwie kilka aplikacji jak Player, Youtube, Deezer.

Wolna przestrzeć dyskowa waha się między 4-6 GB, jednakże po odpaleniu apki Deezer, słuchając wielu utworów nagle pamięc wewnętrzna totalnie się zapełnia i TV krzyczy, iż mało miejsca na dysku.

O co tu chodzi? Jest w pamięci zaledwie kilka apek i nagle po odpaleniu Deezera pamięc jest zapachana? Z czystej cieakwości podłączyłem pendrive sformatowałem i wybrałem opcję aby była to główna wenętrzna pamięc TV, szybko jednak zmieniłem zdanie, dlatego, że niektóre aplikację jak Kodi nie działały prawidłowo. Pytanie do was, dlaczego pamięć w chwilę się zapełnia po odpalenii wyżej wymienionych aplikacji? Co w takim przypadku robić? Jaką pamięć dokupić i w jakie miejsce zainstlaować w telewizorze aby wszystkie aplikacje działały prawidłowo?

 

Pozdrawiam.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
ShadowX
Nowicjusz

EDIT:

Doddam, że pendrive 64GB został podłączony do wyjścia USB 2.0 i aplikacje takie jak Deezer, Kodi nie działały prawidłowo. Pendrive miał zezwolenie w tv na zapis do pamięci.

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Witaj, miałem kiedyś podobną sytuację przy Sony KD 65 AG 9 Oled.Zaczął bym od sprawdzenia czy gdzieś w Downloader nie siedzi jakiś większy plik.U mnie tak było otworzyłem apk menadżer plików i tam okazało się, że jest spory plik do usunięcia.Po tym zabiegu telewizor już nie ostrzegał,że mam za mało pamięci.Oprócz tego mam aplikacje która czyści mi pamięć podręczną urządzenia i robię to raz w tygodniu.Pozdrawiam😁

profile.country.PL.title
legwan1969
Użytkownik

Też mam oleda XR-55A80J i co jakiś czas pokazuje komunikat brak miejsca,mam dysk 1 t podłączony pod wejście z tyłu specjalne zarejestrowałem go tak jak były komunikaty widzi go ale nic nie przenosi na niego gdzie leży problem. 

profile.country.PL.title
legwan1969
Użytkownik

Jak wchodzę w niego to pokazuje info ze do nagrywania tylko, czy mam go podpiąć w inne miejsce usb