anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pożegnanie Moderatora – SZFENDAK

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Pożegnanie Moderatora – SZFENDAK

Z przykrością informuję, że Karol ( SZFENDAK ) po prawie trzech latach, postanowił opuścić grupę moderatorów Forum Sony.

Jest mi i z tego powodu bardzo przykro, bo tracę z zespołu niesamowitą osobowość. Karolu, bardzo dziękuję :c22 za to, że byłeś z nami ( nie tylko na forum ). Wspierałeś nas oraz innych Użytkowników sprzętu fotograficznego swoja wiedzą i w dużej mierze optymizmem. Miło wspominam takie chwile. Być może Twoja decyzja była podyktowana ważniejszymi sprawami osobistymi, ale mam cichą nadzieję, że nie odchodzisz z forum na stałe i będziesz tutaj czasem zaglądał. Miło mi również będzie Ciebie gościć na ewentualnych spotkaniach towarzyskich czy plenerach fotograficznych.

Dziękuję jeszcze raz, że byłeś z nami i życzę Tobie wszystkiego dobrego.

Radek

P.S.
Wątek otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby podziękować Karolowi za jego duże zaangażowanie na Forum Sony, KKM oraz naszych wspólnych plenerach.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
24 ODPOW. 24
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ja również dziękuję! Za pomoc, którą dawałeś bezinteresownie. Dziękuję! Tworzyliśmy razem fajną ekipę. Przeżyliśmy wiele fajnych spotkań. Liczę, że będzie nam dane jeszcze wiele razy spotkać się i powspominać o moderatorskim etapie.
Życzę Ci dużo zdrówka i powodzenia :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Dzięki Karol, za poświęcony czas, za rady, za spotkania, za towarzystwo, za wszystko.
Mam nadzieję, że będziemy się spotykać nie tylko w drodze do sklepu :c20 ale i na wypadach fotograficznych.

profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik

Dzięki Karolku za Mod'a :) za poświęcony czas.

Do zobaczenia na spotkaniach i plenerach foto (i nie tylko :P)

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

Karolu, tak najzwyczajniej, dziękuję! Za ciepło i sympatie od Ciebie bijące :thumbsup:

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Ponieważ kończę moją bytność na forum jako moderator i jako szfendak gdyż w firmie nie spodobał się moja walka o nie przenoszenie warszawskich spotkań cyklicznych poza ścisłe centrum miasta, chciałby wszystkim tym których poznałem i tym których nie było mi dane poznać serdecznie podziękować za wspólnie spędzone chwile.
Żegnam Was i mam nadzieję że niektórzy choć trochę będą mnie mile wspominać.


Cześć :c10 :c10

profile.country.de_DE.title
Bambi-----
Początkujący

Karol, dzięki za całą pomoc jaką od Ciebie otrzymywałem przez ten czas!

Mam nadzieję, że znikasz tylko z ZIELONEGO i będzie Cię można jeszcze gdzieś łapać ;)

Paweł
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Karolu, :c22 dziękuję Ci za wszystkie wspólnie spędzone chwile - te na forum, na czacie, na plenerach, za Twą bezinteresowną pomoc, gdy jej potrzebowałem, za przemiłe towarzystwo we wspólnym pokoju - z kim ja teraz będę pokój dzielił? :(
Do zobaczenia i powodzenia we wszystkim!
:c10

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Szkoda Karolu, miło było Cię poznać, trzymaj się i do miłego kiedyś tam

profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

:(
Przykro mi również.Bardzo lubiłam Twoje prace oglądać.
Wielka szkoda, że tak sie poukładało :(