anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pożegnanie Moderatora – SZFENDAK

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Pożegnanie Moderatora – SZFENDAK

Z przykrością informuję, że Karol ( SZFENDAK ) po prawie trzech latach, postanowił opuścić grupę moderatorów Forum Sony.

Jest mi i z tego powodu bardzo przykro, bo tracę z zespołu niesamowitą osobowość. Karolu, bardzo dziękuję :c22 za to, że byłeś z nami ( nie tylko na forum ). Wspierałeś nas oraz innych Użytkowników sprzętu fotograficznego swoja wiedzą i w dużej mierze optymizmem. Miło wspominam takie chwile. Być może Twoja decyzja była podyktowana ważniejszymi sprawami osobistymi, ale mam cichą nadzieję, że nie odchodzisz z forum na stałe i będziesz tutaj czasem zaglądał. Miło mi również będzie Ciebie gościć na ewentualnych spotkaniach towarzyskich czy plenerach fotograficznych.

Dziękuję jeszcze raz, że byłeś z nami i życzę Tobie wszystkiego dobrego.

Radek

P.S.
Wątek otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby podziękować Karolowi za jego duże zaangażowanie na Forum Sony, KKM oraz naszych wspólnych plenerach.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
24 ODPOW. 24
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Karolu dziękuję :c22

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Strix-----
Poszukiwacz

Trzeba walczyc o swoje racje. Wielka szkoda :( ... jak powiedzial Erickson - rozwój przez zmiane. Powodzenia Karolu.

profile.country.en_GB.title
MichalS-----
Nowicjusz

Szacun i podziękowania :c22 :c22

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Przykro..

Powodzenia Karolu.

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Wielkie dzięki Karolu za wszystko co zrobiłeś dla tego forum i dla nas. :c22
Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś na jakimś wypadzie zobaczymy. ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600