anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pożegnanie Moderatora – SZFENDAK

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Pożegnanie Moderatora – SZFENDAK

Z przykrością informuję, że Karol ( SZFENDAK ) po prawie trzech latach, postanowił opuścić grupę moderatorów Forum Sony.

Jest mi i z tego powodu bardzo przykro, bo tracę z zespołu niesamowitą osobowość. Karolu, bardzo dziękuję :c22 za to, że byłeś z nami ( nie tylko na forum ). Wspierałeś nas oraz innych Użytkowników sprzętu fotograficznego swoja wiedzą i w dużej mierze optymizmem. Miło wspominam takie chwile. Być może Twoja decyzja była podyktowana ważniejszymi sprawami osobistymi, ale mam cichą nadzieję, że nie odchodzisz z forum na stałe i będziesz tutaj czasem zaglądał. Miło mi również będzie Ciebie gościć na ewentualnych spotkaniach towarzyskich czy plenerach fotograficznych.

Dziękuję jeszcze raz, że byłeś z nami i życzę Tobie wszystkiego dobrego.

Radek

P.S.
Wątek otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby podziękować Karolowi za jego duże zaangażowanie na Forum Sony, KKM oraz naszych wspólnych plenerach.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
24 ODPOW. 24
koniu_88
Początkujący

Trzymaj się Karolu :)

Mam nadzieję, że nie jeden raz będzie nam dane się spotkać :)

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Mam nadzieję, że to tylko pożegnanie moderatora, a nie Szfendaka w ogóle :c20 Do zobaczenia ;)

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Eeee, krótko tu jestem, a już ktoś jeszcze nie tak dobrze mi poznany znika... :(

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Nie wiem co powiedzieć Karolu...chciałabym,żebyś był z nami na forum,nawet jeśli nie będziesz już moderatorem...
Twoja życzliwość i Twoje poczucie humoru budowały dobrą atmosferę tego forum,będzie mi tego brakować.
Chcę Ci także podziękować za to,że zachęciłeś mnie do wyjazdu na mój pierwszy plener,dzięki Tobie osobiście poznałam atmosferę takich spotkań i moja pasja pogłębiła się :)
No i nigdy nie zapomnę jak biegliśmy na busa gdy wracałam do domu :) to było tempo
Dziękuję Karolu za wszystko,i mam nadzieję,że jeszcze uda nam się spotkać.
Wszystkiego dobrego i do zobaczenia :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Myślę, że mimo konfliktu będzie mi dane spotkać Cię na różnorakich wyjazdach plenerowych :c16
dziękuję za wszytko :c37, nawet za szmatkę na ostatnim plenerze :D
"Pożegnanie Moderatora – SZFENDAK" bardziej mnie to wzruszyło niż śmierć W. Szymborskiej :(
Powodzenia.

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Dziękuję Karolku za wszystko :D
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy :c20
Trzymaj się :thumbsup:
Pozdrawiam :c22

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Ale, że tak zapytam, niemal lamersko, to że szanowny Kolega przestaje być "zielonym" nie oznacza chyba, że na plenerowym spotkaniu pojawić się nie może, prawda?

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Karol wielkie dzięki za wszystko co zrobiłeś dla tego forum :thumbsup:
no i tak jak już powiedziane było - oby do zobaczenia :c20

profile.country.pl_PL.title
ania.s
Początkujący

Karolu - mam nadzieję, że żegnasz się tylko z rolą zielonego :c20 Więc ja żadnych smutów wyciągać z siebie nie będę i liczę na to, że szybko się zobaczymy :c87

Zelmer
Początkujący

Trzymaj sie Karol, mam nadzieje ze sie kiedys zobaczymy! :thumbsup: