anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY na Targach Video Foto Łódź 2012

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

SONY na Targach Video Foto Łódź 2012

:c37

z przyjemnością w imieniu Administratora, Moderatorów oraz własnym mam zaszczyt poinformować oraz zaprosić Was na stoisko SONY, które będzie można odwiedzić w dniach 29 - 31 marca 2012, podczas tegorocznych Targów Video Foto 2012

http://img856.imageshack.us/img856/1641/31997523948627609678413.jpg

Ekipa moderatorska oraz Administrator na targach pojawi się w Piątek oraz Sobotę. Zapraszamy :thumbsup:

Dzięki Administratorowi mamy dla Was łącznie 45 firmowych wejściówek, takich jakie mają wystawcy, czyli do wykorzystania w PT i SOB, z możliwością wielokrotnego wchodzenia i wychodzenia. Więcej na ten temat tutaj: LINK.

Na stoisku SONY - tak samo jak i w zeszłym roku - stacjonować będzie serwis CSI Foto i Video, którego przedstawiciel będzie miał możliwość sprawdzenia stanu przebiegu migawki i innych informacji diagnostycznych.

W obrębie stoiska SONY, planowane jest utworzenie stoiska salonu SONY Centre, z możliwością pozyskania informacji na temat produktów SONY oraz i ich sprzedaży, a także ze sprzedażą wybranych produktów. Zaznaczam, że stoisko takie na tę chwilę jest jedynie planowane.


Chciałbym również poinformować o spotkaniu Foto Klubowiczów, które odbędzie się w Piątek (30.03.2012r.), w Peronie 6, o godzinie 20:00


Zdjęcie grupowe na tegorocznych targach będzie wykonane przy stoisku SONY:
- Piątek godzina 17:30
- Sobota godzina 14:00


Zapraszamy Wszystkich :c22

edit:
Starosta założył wątek dotyczący wspólnych dojazdów na Targi: LINK


edit2:
Na stoisku SONY będzie możliwość zakupu wybranego sprzętu w cenach hurtowych :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
55 ODPOW. 55
koniu_88
Początkujący

kris napisał(a):

Mapa stoisk LINK >>
Zapraszamy na stoisko nr 26. Nie sposób go nie zauważyć :nauseated_face:

Jestem ciekaw nowego budynku. Podoba mi się fakt, że nie trzeba już będzie chodzić między budynkami. Liczę, że poprawi się również komfort na "Stołówce" :nauseated_face:


Największy boks :shock:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

kris napisał(a):

Pamiętam, jak dobudówkę zajmowało SONY. Oj pamiętam

To wtedy, jak Samsung był na zapleczu? :c34

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Tadeusz napisał(a):

kris napisał(a):

Pamiętam, jak dobudówkę zajmowało SONY. Oj pamiętam

To wtedy, jak Samsung był na zapleczu? :c34


Nie Tadziu. Rok wcześniej. Wtedy cały ten namiot był dla SONY 8-)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

No tak. Wtedy nie mogłem. I obiecałem sobie, że potem już zawsze będę. :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
tad29-----
Poszukiwacz

kris napisał(a):


Dzięki Administratorowi mamy dla Was łącznie 45 firmowych wejściówek, takich jakie mają wystawcy, czyli do wykorzystania w PT i SOB, z możliwością wielokrotnego wchodzenia i wychodzenia.

Wejściówki przeznaczone są dla Foto Klubowiczów oraz Wideo Klubowiczów, którzy zarejestrowali się w tych klubach do dnia 29.02.2012r.
Wejściówki odbieracie osobiście ode mnie (lub od osoby przeze mnie wysłanej czyt. innego moderatora).
Jak je odebrać? Przyjeżdżacie na targi i przed wejściem kontaktujecie się ze mną (tel./sms). Dostępny w tych dniach (PT/SOB) będę pod numerem: 502 966 496.

Wpisujcie się na listę poniżej. W przypadku rezygnacji napiszcie to również w tym wątku. Dla przejrzystości wątku proszę by komentarze inne niż związane ze wpisaniem lub wypisanie się z listy, były pisane tutaj



Extra, że są wejściówki - ale jak zostać foto klubowiczem bo chyba niestety jeszcze nie jestem :c6 :cry:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

tad29 napisał(a):

ale jak zostać foto klubowiczem bo chyba niestety jeszcze nie jestem :c6 :cry:


Jak zostać foto klubowiczem LINK
Niemniej jednak zwróć uwagę, że wejściówki są dla Klubowiczów zapisanych do końca lutego.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
tad29-----
Poszukiwacz

kris napisał(a):

tad29 napisał(a):

ale jak zostać foto klubowiczem bo chyba niestety jeszcze nie jestem :c6 :cry:


Jak zostać foto klubowiczem LINK
Niemniej jednak zwróć uwagę, że wejściówki są dla Klubowiczów zapisanych do końca lutego.



Dzięki...
Szkoda że wcześniej tego nie zauważyłem :( - wejściówka pomogła by pokonać rozterki jechać/ czy nie... :c7 .

Ok regulamin jest..., więc może za rok...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Się nie poddawaj. Na targi zawsze warto przyjechać :thumbsup:
W Foto Klubie warto być. Są plenery, spotkania. Możliwości :thumbsup:
Obserwuj wątek, może będą wolne wejściówki dla pozostałych forumowiczów 8-)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

tad29 napisał(a):

Dzięki...
Szkoda że wcześniej tego nie zauważyłem :( - wejściówka pomogła by pokonać rozterki jechać/ czy nie... :c7 .

Ok regulamin jest..., więc może za rok...

Przepraszam, że się wtrącę. To już wejściówek nie da się kupić samemu :smileyquestion:

Poza tym chyba warto poświęcić drogę, czas i pieniądze :c20 Tylko po to, żeby poznać nowych ludzi. Wymienić się doświadczeniami. Poradzić się kogoś :D A także zobaczyć z bliska parę "zabawek". A może nawet i pobawić się jak pozwolą :c34

Ja teraz wybiorę się na targi do Łodzi już trzeci raz :) I pewnie nie ostatni :smileymrgreen:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Potwierdzam: na stoisku SONY będzie możliwość zakupu wybranego sprzętu w cenach hurtowych :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer