anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY na Targach Video Foto Łódź 2012

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

SONY na Targach Video Foto Łódź 2012

:c37

z przyjemnością w imieniu Administratora, Moderatorów oraz własnym mam zaszczyt poinformować oraz zaprosić Was na stoisko SONY, które będzie można odwiedzić w dniach 29 - 31 marca 2012, podczas tegorocznych Targów Video Foto 2012

http://img856.imageshack.us/img856/1641/31997523948627609678413.jpg

Ekipa moderatorska oraz Administrator na targach pojawi się w Piątek oraz Sobotę. Zapraszamy :thumbsup:

Dzięki Administratorowi mamy dla Was łącznie 45 firmowych wejściówek, takich jakie mają wystawcy, czyli do wykorzystania w PT i SOB, z możliwością wielokrotnego wchodzenia i wychodzenia. Więcej na ten temat tutaj: LINK.

Na stoisku SONY - tak samo jak i w zeszłym roku - stacjonować będzie serwis CSI Foto i Video, którego przedstawiciel będzie miał możliwość sprawdzenia stanu przebiegu migawki i innych informacji diagnostycznych.

W obrębie stoiska SONY, planowane jest utworzenie stoiska salonu SONY Centre, z możliwością pozyskania informacji na temat produktów SONY oraz i ich sprzedaży, a także ze sprzedażą wybranych produktów. Zaznaczam, że stoisko takie na tę chwilę jest jedynie planowane.


Chciałbym również poinformować o spotkaniu Foto Klubowiczów, które odbędzie się w Piątek (30.03.2012r.), w Peronie 6, o godzinie 20:00


Zdjęcie grupowe na tegorocznych targach będzie wykonane przy stoisku SONY:
- Piątek godzina 17:30
- Sobota godzina 14:00


Zapraszamy Wszystkich :c22

edit:
Starosta założył wątek dotyczący wspólnych dojazdów na Targi: LINK


edit2:
Na stoisku SONY będzie możliwość zakupu wybranego sprzętu w cenach hurtowych :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
55 ODPOW. 55
profile.country.PL.title
trutak
Użytkownik

kris napisał(a):

Potwierdzam: na stoisku SONY będzie możliwość zakupu wybranego sprzętu w cenach hurtowych :thumbsup:


Czyli...
:D

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

...czyli jest informacja, że będzie możliwość.
Zasady: jaki sprzęt, kto będzie uprawniony do zakupu, jakie ceny, itp. będą podane później (czyli gdy będzie dokładnie wiadomo co i jak - my podajemy tylko sprawdzone informacje - tu nie A.R. :c20 )

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
tad29-----
Poszukiwacz

Starosta - pewnie się da :thumbsup: - ale warto spróbować coś wskórać w tej sprawie :c20

profile.country.pl_PL.title
tad29-----
Poszukiwacz

Ktoś będzie może jechał z Podhala :c18 ??

Macie może namiary na nocleg w przystępnej cenie i dobrej lokalizacji :rolling_eyes:

koniu_88
Początkujący

tad29 napisał(a):

Ktoś będzie może jechał z Podhala :c18 ??

Macie może namiary na nocleg w przystępnej cenie i dobrej lokalizacji :rolling_eyes:


Spróbuj tutaj: https://forum.sony.pl/viewtopic.php?f=198&t=12055

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Zaś co do noclegu to tak blisko "d-day" możesz mieć ciężko.....bo tam zawsze jest ciężko z noclegiem. Ja kiedyś nocowałem w Alicji. Tanio było :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jacej92
Użytkownik

My z Moniką śpimy w hotelu o wdzięcznej nazwie NIKON... ;) Do tego jedzie z nami mój znajomy i wychodzi nam w sumie 100zł za pokój 3-osobowy, więc myślę że również warto zerknąć na to ^^

profile.country.PL.title
brancelo
Poszukiwacz

kris,powiedz jeszcze proszę czy z tymi zakupami to trzeba będzie się śpieszyć czy raczej dla wszystkich starczy produktów z listy? chodzi mi o to czy będą bezpieczne ilości i czy będzie można kupić wybrany produkt np w sobotę nie słysząc przy tym że niestety ale już nie mamy.

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

brancelo napisał(a):

kris,powiedz jeszcze proszę czy z tymi zakupami to trzeba będzie się śpieszyć czy raczej dla wszystkich starczy produktów z listy? chodzi mi o to czy będą bezpieczne ilości i czy będzie można kupić wybrany produkt np w sobotę nie słysząc przy tym że niestety ale już nie mamy.



O, to, to, to. Czy pierwsze kroki po przyjeździe muszę kierować do stoiska zakupowego Sony czy mogę np. po południu (coby torba nie ciążyła przez cały czas trwania targów) :c20 ?

profile.country.PL.title
trutak
Użytkownik

A lista niczego sobie :D