anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

Quter-----
Początkujący

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

:flushed:
06.05.2009 Bemowo
Klub Lotnika Zeppelin ul. Kaliskiego 57
start godz. 18:00

Wszystkich serdecznie zapraszam.

Mapka

Message was edited by: Lajam.

637 ODPOW. 637
profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

piotruso napisał(a):

jalu napisał(a):


Zeppelin - To lokalik koło lotniska, dokładnie przy wjeździe na lotnisko



Tu sprostuję. Zeppelin to lokalik u podnóża wieży kontrolnej.

Krzysztof1966 jeżeli będziesz jechał samochodem to musisz jechać Kaliskiego do końca ulicy, wjeżdżasz w bramę (otwarta do 22.00 - 23.00), skręcasz w lewo i znowu do końca aż dojedziesz na parking. Jesteś pod wieżą kontrolną a w budynku przy parkingu od prawej strony jest Zeppelin.




Dzięki, cenna podpowiedź :)

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Przypominam o środowym spotkaniu w miejscu znanym http://www.upanamichala.com/pl/lokalizacja.html" target="_blank
Pomyślcie też o wieczornym foceniu światełek na Krakowskim Przedmieściu więc może zabierzcie statywy.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Karolu robisz rozłam?

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

sadam napisał(a):

Karolu robisz rozłam?


Rozłam?????
Przecież ustalone jest ze spotykamy się tu gdzie się spotykamy bo knajpka jest w miejscu neutralnym odległościowo dla większości a sama lokalizacja ma swój urok.
Mamy dużą przychylność właściciela który też jest fotozapaleńcem i np. możemy robić stałe wystawy naszych "dzieł"wystarczy wydrukować i przynieść a ramy się znajdą.
Można spokojnie coś fajnego przy okazji zjeść i napić się fajnych trunków.
A do Zeppelina nie pojadę(nie tylko ja), za daleko, często brak choćby frytek i czasem piwo się kończy. W okresie letnim kiedy działa ogródek i grill to ma jeszcze sens, ale teraz nie widzę żadnych pozytywów. Zamiast jechać taki kawał i siedzieć w smrodzie zjełczałego przypalonego tłuszczu to wolę w tym czasie poprzytulać się do mojej kobiety :smileymrgreen:

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):

sadam napisał(a):

Karolu robisz rozłam?


Rozłam?????
Przecież ustalone jest ze spotykamy się tu gdzie się spotykamy bo knajpka jest w miejscu neutralnym odległościowo dla większości a sama lokalizacja ma swój urok.



Ustalone?

w listopadzie co innego ustalaliśmy (fakt nie było Cię wtedy)

przy spotkaniu grudniowym też z Twojej strony cisza, więc jak to jest z tymi ustaleniami o zjełczałym tłuszczu, a w moim i nie tylko moim przypadku swądu spalenizny papierosów.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

jalu napisał(a):


Ustalone?

w listopadzie co innego ustalaliśmy (fakt nie było Cię wtedy)

przy spotkaniu grudniowym też z Twojej strony cisza, więc jak to jest z tymi ustaleniami o zjełczałym tłuszczu, a w moim i nie tylko moim przypadku swądu spalenizny papierosów.


Ustalone jakieś prawie dwa lata temu że przestajemy spotykać się w Zeppelinie.
Owszem w listopadzie mnie nie było za to grudniowe spotkania były dwa li tylko dla tego że daleko i kilka osób nie mało najmniejszej ochoty spotkać się z kilkoma użytkownikami kkmu w tak uroczystym dniu jak spotkanie opłatkowe.
Myślę że to nie miejsce na rozstrzyganie który z lokali pasuje użytkownikom kkmu a które userom forum Sony.

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):


Myślę że to nie miejsce na rozstrzyganie który z lokali pasuje użytkownikom kkmu a które userom forum Sony.



A to było tak od razu mówić, że to chodzi o userów. :c3

Ja jestem w gorszej sytuacji bo jestem userem KKM i Sony, a ostatnio to nawet widzę, że problem na tyle jest pełen interesów,
że jeszcze i trzeci portal zaczyna mieć swoje do gadania...

To ja w takim razie sorki idę się rozerwać na pół (na trzy postanowiłem tego nie czynić bo miałbym większy kłopot)

To na zachętę poproszę, czyli jakiś program, a w szczególe czy najpierw focimy później u Michała, czy najpierw u Michała a później focimy i kiela której wszystko jest przewidywane? :c2

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

jalu napisał(a):

To na zachętę poproszę, czyli jakiś program, a w szczególe czy najpierw focimy później u Michała, czy najpierw u Michała a później focimy i kiela której wszystko jest przewidywane? :c2


A to już jak komu pasuje
Ciemno się robi o 16-tej spotkanie od 18-tej więc można i przed i w trakcie i po
Mamy od tego forum i większość posiada do siebie nr. telefonów

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

SZFENDAK napisał(a):


Owszem w listopadzie mnie nie było za to grudniowe spotkania były dwa li tylko dla tego że daleko i kilka osób nie mało najmniejszej ochoty spotkać się z kilkoma użytkownikami kkmu w tak uroczystym dniu jak spotkanie opłatkowe.



Kurcze, chyba za rzadko bywam na forum bo informacji o tym drugim spotkaniu nie zauważyłem :?

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

bo na tym forum przechodzą na 3d i trzeba mieć login do trzeciego wymiaru :c3

szkoda gadać...
nie mam właściwego sprzętu by to widzieć...