anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

Quter-----
Początkujący

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

:flushed:
06.05.2009 Bemowo
Klub Lotnika Zeppelin ul. Kaliskiego 57
start godz. 18:00

Wszystkich serdecznie zapraszam.

Mapka

Message was edited by: Lajam.

637 ODPOW. 637
profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

jacej92 napisał(a):



Nie wiem jak to ma dalej wyglądać i jaką mieć formułę. Wychodzi na to że jako biedny student mogę sobie pozwolić jutro na kupno jednego piwa o ile jego wartość nie przekroczy 10zł. Co za tym idzie, raczej mnie nie będzie jutro bo mnie po prostu w tym momencie NIE STAĆ.



poczytaj nieco powyżej, masz u nas fundowane piwo,
a podwózka z powrotem przynajmniej na Plac Wilsona do metra jest gwarantowana...

Ja w Zeppelinie po raz pierwszy coś zjadłem na ostatnim spotkaniu, raczej piję colę lub wodę na naszych spotkaniach, więc jedzenie to też nie jest dla mnie argument.

Jak dotąd nikt nie wyszedł z inną propozycją po za "Panem Michałem", nic nie jest zamknięte, pojawi się nowy pomysł, to będziemy go z całą radością przy nowym chórze malkontentów testować.

Ja nie mam złudzeń co do okoliczności które dyktuje życie.
Fajnie by było dalej dyskusję kontynuować w Moonsferze gdzie serdecznie zapraszamy dziś na 18.00

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

jalu napisał(a):


Fajnie by było dalej dyskusję kontynuować w Moonsferze gdzie serdecznie zapraszamy dziś na 18.00


dziękuję, ale nie skorzystam z zaproszenia
W innym miejscu napisałem że mój dojazd plus konsumpcja dla dwóch osób w Moonsferze wyniesie mnie 200 zeta a więc za tę kasę mogę sobie zakupić 2 kilo krewetek królewskich plus kilka butelek dobrego wina i mam dwudniową wyżerkę dla dwóch osób.
Jeszcze dalej mam do Zeppelina więc koszty wzrastają.
Zawsze mogę spotkać się towarzysko-fotograficznie ze wszystkimi w miejscu neutralnie nieodległym a zanęcanie ludzi darmowym piwem jest takie trochę poniżej pasa.
Tyle miałem do napisania, więcej nie dyskutuję w temacie

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

drogi Karolu

Pozwól, że teraz publicznie wywalę woje żale i bardzo proszę nie traktuj tego osobiście.

Jesteś moderatorem i jak rozumiem czytasz częściej posty niż przeciętny forowicz.

Dlaczego dopiero teraz umieszczasz swój post?

Siła Twojej argumentacji nie jest tylko ukryta w niespójnej logice, ale w ogromnym autorytecie jaki jest dla Twojej osoby. Zważywszy na to ostatnie to co zrobiłeś jest nie fer. Mielimy sprawę nie od dziś. Wyrażasz opinię strażaka, który jednym kubłem gasi ogień.

Co powoduje, brak dobrej woli, wyjaśnij?

Czy sugerujesz jakąś pułapkę? Piwo jako pułapka?

Dajże pokój jak Cię znam i szanuję...

Wpadnij, pogadamy przy tym piwie... :c31

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

jalu napisał(a):


Co powoduje, brak dobrej woli,

Czy sugerujesz jakąś pułapkę?


brak dobrej woli ?????
pułapkę??????
Przynajmniej 10 jak nie 15 osób powiedziało że do Zeppelina jeździć nie będą więc to Ty tworzysz jakby na nowo podziały między ludźmi
Moonsfera tez się ludziom nie podoba więc.........?

Napiszę wyraźniej żeby wszyscy zrozumieli
NIE INTERESUJĄ MNIE CYKLICZNE SPOTKANIA WARSZAWSKIE I DZIWNE PRÓBY ROZŁAMÓW JAK TEŻ PRÓBY WYMUSZANIA NA INNYCH SWEJ WOLI
W tym czasie wolę załatwić wejście do ciekawego obiektu i porobić sobie zdjęcia niż siedzieć po knajpach i się wzajemnie przekrzykiwać.

A poza tym to już napisałem:

SZFENDAK napisał(a):

Tyle miałem do napisania, więcej nie dyskutuję w temacie

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):

jalu napisał(a):


Co powoduje, brak dobrej woli,

Czy sugerujesz jakąś pułapkę?


brak dobrej woli ?????
pułapkę??????
Przynajmniej 10 jak nie 15 osób powiedziało że do Zeppelina jeździć nie będą więc to Ty tworzysz jakby na nowo podziały między ludźmi
Moonsfera tez się ludziom nie podoba więc.........?

Napiszę wyraźniej żeby wszyscy zrozumieli
NIE INTERESUJĄ MNIE CYKLICZNE SPOTKANIA WARSZAWSKIE I DZIWNE PRÓBY ROZŁAMÓW JAK TEŻ PRÓBY WYMUSZANIA NA INNYCH SWEJ WOLI
W tym czasie wolę załatwić wejście do ciekawego obiektu i porobić sobie zdjęcia niż siedzieć po knajpach i się wzajemnie przekrzykiwać.

A poza tym to już napisałem:

SZFENDAK napisał(a):

Tyle miałem do napisania, więcej nie dyskutuję w temacie



poczytałem sobie wątek i naliczyłem głosów przeciw:
thomasx, JuniorX, pawelszymanski6, sadam, jacej92, marcinnek_,

za:
na spotkaniu było 8 osób, kilka o których wiem nie mogło

Twojego głosu nie liczę albowiem w dniu spotkania zabrałeś głos jak Pan i Władca :c37 i jak rozumiem to teraz Ty decydujesz o wszelkich sprawach spotkań warszawskich.

Co do tych piętnastu niechętnych proszę wskaż mi gdzie ich szukać albowiem nie jest moim celem dzielenie czegokolwiek więc na przyszłość chciałbym wiedzieć gdzie kryją się miarodajne opinie, uniknę tych durnych oskarżeń nie wchodząc pomiędzy czyjeś interesy, zwyczaje i zwykłą niechęć do kogoś lub czegoś, co nie jest mi znane.

To jeśli chodzi o statystyki.

Jeśli nie interesują Cię spotkania warszawskie, czemu zabierasz w tej sprawie głos do tego tak brutalnie? :c3

Jeżeli skierujesz zaproszenie na spotkanie z fotografowaniem ciekawego obiektu, to ja chętnie bym coś takiego widział w zamian za spotkania warszawskie.

To tyle w tym dziwnym sporze, którego nie czuję się stroną.

Wczoraj natomiast gadaliśmy i o tym między innymi, ale szczęśliwie zakończyliśmy to pewnymi wnioskami. Mam nadzieję ż w ciągu miesiąca przekujemy nasze pomysły na pewien skromny program najbliższego spotkania, i mam cichą nadzieję, że będzie warte to Waszego przyjścia.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

jalu napisał(a):

To tyle w tym dziwnym sporze, którego nie czuję się stroną.


Więc to nie Ty zainicjowałeś ponowne spotkania w Zeppelinie na stronie 20-tej tego wątku viewtopic.php?f=198&t=2148&st=0&sk=t&sd=a&start=460
I dlatego od tamtej pory mamy dwa równoległe spotkania w tym samym czasie a podczas świątecznego spotkania u Michała było 14 osób i ileś tam w Zeppelinie.
Podejrzewam że wczoraj też były dwa spotkania.

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

Jeśli tak patrząc na sprawę to ja.

Jeśli natomiast odbywają się jakieś konkurencyjne spotkania to przecież wystarczy napisać, zdjęcia umieścić, a tu ni dudu.

Na słowo Ci wierzę, że było spotkanie u Michała w grudniu...

Przykro mi, bo gdybyś kilka dni wcześniej umieścił swego posta, nie miałbym żalu, ja i kilka innych osób zaangażowanych w organizowanie miejsca w Moonsferze (czyli jednak nie do końca jestem jedynym chuliganem w tej sprawie).

Może lepiej niech inni coś powiedzą bo ja :c31

profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik

Konkurencyjnych spotkań brak i nie chodzi tu o robienie jakiejś konkurencji.

Wygląda na to, że należy przedyskutować oraz opracować jakąś nową formę spotkań foto.

Zgadzam się z Karolem, że zamiast bezczynnego siedzenia w knajpie (to mogę robić w dowolnym czasie :D) wolałbym pochodzić i pofotografować.

Może należy zastanowić się czy:
- środa to dobry czas na spotkania?
- siedzenie w knajpach (czy zeppelin, czy UPM, czy Moonsfera, czy jakiekolwiek inne miejsce) jest wnoszące coś w nasze doświadczenia?

Ja ze swojej strony mogę rzucić pomysł taki (część jest zasłyszana od innych chętnych):

- Spotkania w I-wszą sobotę miesiąca.
- Informacje o planach na to spotkanie - najpóźniej tydzień po poprzednim, żeby każdy miał czas na przygotowanie się.
- Wszelkie pomysły na spędzenie tejże soboty powinny być poddawane dyskusji na Forum, ażeby uniknąć "mnie nikt nie mówił, a mi to miejsce nie pasuje" itp.
- Raz na jakiś czas zrobić zbiorcze spotkanie "knajpowe", na którym każdy może zaprezentować swoje zdjęcia z poprzednich spacerów.

To tyle z mojej strony
Oddaję głos do studia.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

JuniorX napisał(a):



- Spotkania w I-wszą sobotę miesiąca.
- Informacje o planach na to spotkanie - najpóźniej tydzień po poprzednim, żeby każdy miał czas na przygotowanie się.
- Wszelkie pomysły na spędzenie tejże soboty powinny być poddawane dyskusji na Forum, ażeby uniknąć "mnie nikt nie mówił, a mi to miejsce nie pasuje" itp.
- Raz na jakiś czas zrobić zbiorcze spotkanie "knajpowe", na którym każdy może zaprezentować swoje zdjęcia z poprzednich spacerów.


mi pasuje nawet bardzo :)

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Nie wiem, czy to będzie odpowiednia pora i miejsce do napisania tego co teraz napiszę.

W dniach 11-12.02.2012 jest XXVIII i XXIX Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Wystawa odbywać się będzie w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Hotel Gromada przy ul. 17 Stycznia 32. Wystawa jest od 9.30 do 18.30 w sobotę i 17.30 w niedzielę.

A jeżeli ktoś chce fotografować koty dalej to w dniach 25-26.02.2012 jest kolejna wystawa organizowana przez kogoś innego.
Polski Związek Felinologiczny
zaprasza na
XLIV i XLV Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych w Warszawie
25-26.02.2012 r. (2 certyfikaty)
godziny - od 10.00 do 18.00
miejsce wystawy - Hala Sportowa „KOŁO” w Warszawie, ul. Obozowa 60.
https://www.pzf.pl/pl/wystawy



Czasu do drugiej wystawy jest jeszcze dużo natomiast jeżeli chodzi o tą 11-12.02.2012 to ze względu na pracującą niedzielę pewnie wybiorę się w sobotę około 10.00.