anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

Quter-----
Początkujący

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

:flushed:
06.05.2009 Bemowo
Klub Lotnika Zeppelin ul. Kaliskiego 57
start godz. 18:00

Wszystkich serdecznie zapraszam.

Mapka

Message was edited by: Lajam.

637 ODPOW. 637
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

JuniorX napisał(a):

Mam pomysł. Dzisiejsze spotkanie niech odbędzie się wg starych zasad, a już na nowe spotkanie przygotować plan "zwiedzania". Nigdzie nie jest powiedziane, że musi odbyć się dokładnie za miesiąc :)


O tym właśnie mówię! O tym właśnie mówię! Alleluje i do przodu! Pokażcie, że wy też potraficie! Jest was więcej :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja uważam, że przyczyną takiej sytuacji jest też stały termin w środku tygodnia. Wiekszość pracuje, na drugi dzień znowu do zajęć - na dłuższą metę trudno to pogodzić.

Spotkania śląskie odbywają się w 90% w dni wolne i chyba stąd u nas po prostu mniej problemow. Nikt nie musi przejmować się późnym powrotem czy tym, że ma jeszcze coś do załatwienia. No i jednak takie 1 dniowe spotkanie nie wysysa portfela na prawie 100 zl.

;)

profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik

kris napisał(a):

JuniorX napisał(a):

Mam pomysł. Dzisiejsze spotkanie niech odbędzie się wg starych zasad, a już na nowe spotkanie przygotować plan "zwiedzania". Nigdzie nie jest powiedziane, że musi odbyć się dokładnie za miesiąc :)


O tym właśnie mówię! O tym właśnie mówię! Alleluje i do przodu! Pokażcie, że wy też potraficie! Jest was więcej :D



Amen :)

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

Lajam napisał(a):

Ja uważam, że przyczyną takiej sytuacji jest też stały termin w środku tygodnia. Wiekszość pracuje, na drugi dzień znowu do zajęć - na dłuższą metę trudno to pogodzić.

Spotkania śląskie odbywają się w 90% w dni wolne i chyba stąd u nas po prostu mniej problemow. Nikt nie musi przejmować się późnym powrotem czy tym, że ma jeszcze coś do załatwienia. No i jednak takie 1 dniowe spotkanie nie wysysa portfela na prawie 100 zl.

;)



dlatego te spotkania są bardziej towarzyskie niż foto - były spotkania 'sobotnie studio' ale poległy ...

cóż trzeba może zreformować warszawską społeczność - ostatnio i tak przybywają ludzie głównie z wawy ... więc może się uda coś na łykendy montować ...

profile.country.pl_PL.title
jacej92
Użytkownik

W końcu ktoś mnie zrozumiał :):slight_smile: super!
Autentycznie pomysł ze studiem jest genialny zwłaszcza gdyby np Bono nas zaprosił.
Warsztaty z fotografii studyjnej z tego co się orientowałem kosztują w granicach HVL-42 i HVL-43 wiec nie ma co się na to wybierać, a myśle ze wiedza którą posiadacie przekazana dalej byłą by warta znacznie więcej. Zmiana terminu stałych spotkań też jest zajefajnym pomysłem. Nie ukrywam że bardzo często właśnie środa mi nie pasuje. Myślę że termin wziął się jeszcze ze starych czasów gdy spotkania organizował w pierwszej kolejności kkm a w drugiej sony. A teraz fajnie by było ruszyć cztery litery i spotkać KIEDYKOLWIEK byle w ogóle to uczynić. Słuchajcie wejdźcie sobie na Śląskie plenery. Oni nie zamykają się w jakiś lokalach i nie siedzą tam jak kolokwialne pasibrzuchy, tylko jeżdżą oglądają cykają. Masa zdjęć, masa uśmiechniętych mordek. Zróbmy coś takiego w Warszawie!

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Lajam napisał(a):

Ja uważam, że przyczyną takiej sytuacji jest też stały termin w środku tygodnia. Wiekszość pracuje, na drugi dzień znowu do zajęć - na dłuższą metę trudno to pogodzić.


Ta kwestia też była poruszana już wielokrotnie.
Ja zauważam jedną, moim zdaniem istotną różnicę między spotkaniami śląskimi a warszawskimi - wiek uczestników. Ja wiem, że nie powinno to mieć znaczenia, ale chyba jednak ma. Próby przeniesienia na dzień wolny obalane były prawie zawsze jednym tekstem - to dzień dla rodziny.
Co do "lidera" podobnego do krisa, to był nim przez jakiś czas Karol, ale jak widać wycofał się z forumowego życia a następcy nie widać.

profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik

sadam napisał(a):

Lajam napisał(a):

Ja uważam, że przyczyną takiej sytuacji jest też stały termin w środku tygodnia. Wiekszość pracuje, na drugi dzień znowu do zajęć - na dłuższą metę trudno to pogodzić.


Ta kwestia też była poruszana już wielokrotnie.
Ja zauważam jedną, moim zdaniem istotną różnicę między spotkaniami śląskimi a warszawskimi - wiek uczestników. Ja wiem, że nie powinno to mieć znaczenia, ale chyba jednak ma. Próby przeniesienia na dzień wolny obalane były prawie zawsze jednym tekstem - to dzień dla rodziny.
Co do "lidera" podobnego do krisa, to był nim przez jakiś czas Karol, ale jak widać wycofał się z forumowego życia a następcy nie widać.



To przecież z rodziną też można się na fotki wybrać. Nie robimy nic czego nie powinni oglądać nieletni :c34

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Zgadzam się z Lajamem.
Czasem organizowane jest coś w tygodniu (bo są tacy, którym nigdy weekend nie będzie pasował), ale to rzadkość. No i koszta zdecydowanie niższe. Nie każdy ma pełny portfel.

JuniorX napisał(a):


To przecież z rodziną też można się na fotki wybrać. Nie robimy nic czego nie powinni oglądać nieletni :c34


O, to, to! Pamiętam jak na spotkaniu w parku niespodzianek, była aktualna żona Dośka, z mocno zaawansowaną ciążą.
Albo Gegra przyjechał z synem na focenie ptaszków i wiewiór. Moim zdaniem nie ma nic lepszego jak rodzina i pasja w jednym czasie. No i nie muszą jeździć cały czas, ale czasami warto zorganizować taki wypad by i niefocącym się podobało

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

kris napisał(a):

najdzie się jakiś lider?


o to chodzi ze na te "stanowisko" jest dużo chętnych :smileymrgreen:

kris napisał(a):

wy też potraficie! Jest was więcej


i tu się zaczynają schody

Lajam napisał(a):

przyczyną takiej sytuacji jest też stały termin w środku tygodnia. Wiekszość pracuje, na drugi dzień znowu do zajęć. Spotkania śląskie odbywają się w 90% w dni wolne i chyba stąd u nas po prostu mniej problemow.


większość w weekend nie przyjdzie bo dom, bo zakupy, bo rodzina, ble ble ble i tak dalej

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ale to nie jest KAŻDA sobota, czy niedziela. Na dodatek nie zawsze jest to CAŁY dzień.
Poza tym łelkombek :c37

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer