anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

Quter-----
Początkujący

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

:flushed:
06.05.2009 Bemowo
Klub Lotnika Zeppelin ul. Kaliskiego 57
start godz. 18:00

Wszystkich serdecznie zapraszam.

Mapka

Message was edited by: Lajam.

637 ODPOW. 637
profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

SZFENDAK napisał(a):

Krzysztof1966 napisał(a):

Oczywiście, jednak aby do takiej sytuacji nie dopuścić należy bywać.


Widzisz drogi Krzysztofie tylko dlatego że nie było kilku osób na listopadowym spotkaniu natychmiast ktoś podjął decyzję(za nas) o przeniesieniu miejsca spotkań.
Osobiście uważam to za wymuszenie i narzucenie swego widzimisię bez jakiekolwiek konsultacji ze społeczeństwem uczestniczącym w życiu forum. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że milczą.
A to że na spotkaniu świątecznym w Zeppelinie była mała frekwencja to zasługa gości którzy byli na liście i trzeba o tym wreszcie otwarcie napisać. Stąd drugie, niezależne spotkanie świąteczne.
Jesteś Krzysztofie "młodym" uczestnikiem obu for i nie znasz siedmioletnich zaszłości jakie w tym czasie wystąpiły między userami, są lepsi i ci gorsi, są nic nie znaczący i ci na "czarnych" listach.
Może choć trochę rozjaśniłem Twój umysł.





UWAŻAM, ŻE ZASZŁOŚCI POWINNIŚCIE WYJAŚNIĆ W CZTERY OCZY A FORUM WYKORZYSTAĆ DO TWÓRCZYCH ROZWIĄZAŃ

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

wyjaśnij mi co chciałem kupić, albo kogo, stówą na piwo, bo jakoś nie kumam...

co niby byłoby zyskiem takiej operacji "finansowej" bo jakoś nie czaje...

Problemem jest brak towaru.

Spotkania oklapły a my chcemy sprawę rozruszać. Nie uda się to Twoja kolej, zaproponuj coś, ja chętnie Cię poprę...


Edit:

Karol ręce i nogi się załamują, świąteczne spotkanie i lista osób była przeszkodą?
A ja się naiwnie cieszyłem, że Ci co zwykle się nie pojawiają chcą swą obecnością coś podtrzymać...
Wybacz ale dla mnie święta to jednak czas pojednania...

A co do frekfrencji z zeszłego roku to powinieneś rozszerzyć listopad o sierpień, wrzesień i październik...

profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

SZFENDAK napisał(a):

Krzysztof1966 napisał(a):

Oczywiście, jednak aby do takiej sytuacji nie dopuścić należy bywać.


Widzisz drogi Krzysztofie tylko dlatego że nie było kilku osób na listopadowym spotkaniu natychmiast ktoś podjął decyzję(za nas) o przeniesieniu miejsca spotkań.
Osobiście uważam to za wymuszenie i narzucenie swego widzimisię bez jakiekolwiek konsultacji ze społeczeństwem uczestniczącym w życiu forum. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że milczą.
A to że na spotkaniu świątecznym w Zeppelinie była mała frekwencja to zasługa gości którzy byli na liście i trzeba o tym wreszcie otwarcie napisać. Stąd drugie, niezależne spotkanie świąteczne.
Jesteś Krzysztofie "młodym" uczestnikiem obu for i nie znasz siedmioletnich zaszłości jakie w tym czasie wystąpiły między userami, są lepsi i ci gorsi, są nic nie znaczący i ci na "czarnych" listach.
Może choć trochę rozjaśniłem Twój umysł.






To co piszesz, jest dla mnie, jako osoby nowej w gronie, tylko potwierdzeniem braku dobrej woli Z TWOJEJ STRONY. Przyłączam się do wypowiedzi jalu.

Jeśli dotychczas występowałeś w roli lidera to niestety z przykrością muszę napisać, że takie słowa Cię dyskwalifikują.
Lista osób nie może być podstawą do organizacji oddzielnych spotkań.

Czuję się w takim przypadku WYKLUCZONY PRZEZ CIEBIE jako pełnoprawny uczestnik spotkania i potraktowany jako NIEPROSZONY GOŚĆ. Czy takie było Twoje zamierzenie ??
Dlaczego ?? Czy jestem w czymś gorszy ?? A może nie zasługuję na spotkanie z Tobą??

profile.country.pl_PL.title
jacej92
Użytkownik

Wiecie co? Patrze na tą waszą dyskusję i łeb sam uderza o kant stołu. Zachowujecie się jak towarzystwo wzajemnej adoracji z jakiegoś sanatorium. Mafia geriatryczna. Ktoś nie wiem dokładnie kto, napisał wyżej że różnica między spotkaniami śląskimi a warszawskimi jest taka że uczestnicy śląskich są młodsi. Z początku nie zwróciłem na to uwagi, ale kurcze to 100% racja. Bo młodsi chcą działać. Po co w ogóle robić spotkania raz w miesiącu w jakiejś knajpie?! tak jak Junior napisał, jeśli chce iść do pubu to nie czekam na pierwszą środę miesiąca tylko idę. Spotkania raz w miesiącu powinny mieć na celu działanie w kierunku rozwijania umiejętności fotograficznych. A jeśli na tych spotkaniach nie robimy zdjęć tylko siedzimy i się przekrzykujemy rozmawiając o niczym, to przepraszam ale nie firmujmy tych spotkań znaczkiem foto klub SONY.
Nie rozumiem atakowania Szwendaka. Nie rozumiem obrażania jego osoby. Krzysztofie, daj znać jak będziesz siedział w tej forumowej Modzie na Sukces tyle co Karol. I mimo to zrobisz tyle co on.

Nie mam takiej siły przebicia, nie znam historii związanych z niektórymi userami, nie mam takiego kontaktu z niektórymi jak powinienem, ale jeśli to będzie dalej wyglądać tak jak wygląda, to po prostu sam zajme się ogarnianiem WYPADÓW FOTOGRAFICZNYCH a nie jakiś spotkań bez sensu. Mam nadzieje że pare osób mi w tym pomoże i po prostu zrealizujemy te pare punktów o których wspomniał Junior i z którymi zgadzam się w 100%

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

jalu napisał(a):

Karol ręce i nogi się załamują, świąteczne spotkanie i lista osób była przeszkodą?


Spotkanie nie, osoby tak

jalu napisał(a):

Wybacz ale dla mnie święta to jednak czas pojednania...


Niestety nie w tym przypadku i nie w takim dniu jak spotkanie opłatkowe

Krzysztof1966 napisał(a):

jeśli dotychczas występowałeś w roli lidera to niestety z przykrością muszę napisać, że takie słowa Cię dyskwalifikują.


Nigdy nie byłem i nie poczuwałem się do roli jakiegokolwiek lidera, jestem tylko moderatorem który chce dbać o dobro innych bez narzucania przez jeszcze innych swej woli.
A jakiekolwiek tego typu decyzje choćby o przenosinach spotkań cyklicznych powinny być przedyskutowane przez userów na forum,naszym forum a nie stawianie ludzi pod ścianą bo ktoś zadecydował o tym na kkm-ie.

Krzysztof1966 napisał(a):

Czuję się w takim przypadku WYKLUCZONY PRZEZ CIEBIE jako pełnoprawny uczestnik spotkania i potraktowany jako NIEPROSZONY GOŚĆ.


Czy ja gdziekolwiek powiedziałem, napisałem ze wykluczam Twą szanowną osobę z życia forum?????? Jak również nie mam najmniejszej choćby złości do Ciebie że wyszedłeś z inicjatywa jaką było zorganizowanie lokalu - chwała Ci za to.
Drażni mnie (i wielu innych)tylko forma narzucenia lokalu jak również jego lokalizacja.
Praktycznie wszyscy niezmotoryzowani będą zmuszeni do podróży taksówką a to dyskwalifikuje to miejsce.
Równie dobrze mógłbym się upierać dlaczego aby nie przenieść spotkań do Wiązownej????? Obok Góraszka, Otwock, Józefów, Falenica, piękne bagna i masa dzikiej zwierzyny
Są tu dwie genialne restauracje do których ludzie przyjeżdżają z Łomianek, Kampinosu czy Grodziska i tyle ciekawych miejsc do fotografowania.
Będziecie przyjeżdżać raz w miesiącu?????

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):


Nigdy nie byłem i nie poczuwałem się do roli jakiegokolwiek lidera, jestem tylko moderatorem który chce dbać o dobro innych bez narzucania przez jeszcze innych swej woli.
A jakiekolwiek tego typu decyzje choćby o przenosinach spotkań cyklicznych powinny być przedyskutowane przez userów na forum,naszym forum a nie stawianie ludzi pod ścianą bo ktoś zadecydował o tym na kkm-ie.



Klub Kanonowych Miszczów alias Kiedyś Konica Minolta alias Alfa :c11 nie jest bytem darzonym zbytnią sympatią - przyznam, że przeze mnie też w obecnej chwili. I tak jak Karol napisał - spotkania TEGO forum dyskutujmy na TYM forum ...


Czy ja gdziekolwiek powiedziałem, napisałem ze wykluczam Twą szanowną osobę z życia forum?????? Jak również nie mam najmniejszej choćby złości do Ciebie że wyszedłeś z inicjatywa jaką było zorganizowanie lokalu - chwała Ci za to.
Drażni mnie (i wielu innych)tylko forma narzucenia lokalu jak również jego lokalizacja.
Praktycznie wszyscy niezmotoryzowani będą zmuszeni do podróży taksówką a to dyskwalifikuje to miejsce.
Równie dobrze mógłbym się upierać dlaczego aby nie przenieść spotkań do Wiązownej????? Obok Góraszka, Otwock, Józefów, Falenica, piękne bagna i masa dzikiej zwierzyny
Są tu dwie genialne restauracje do których ludzie przyjeżdżają z Łomianek, Kampinosu czy Grodziska i tyle ciekawych miejsc do fotografowania.
Będziecie przyjeżdżać raz w miesiącu?????



Hmmmm zapewne 4 osoby się zgłoszą i może jedna jak miejsca w samochodzie starczy ;)

Jacuś ma rację ;) zaczyna się trochę geriatrycznie robić :) Karol - poprostu - niech sobie ludzie zdecydują - gdzie chcą iść - wolna i nie przymuszona wola ...

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

thomasx napisał(a):

niech sobie ludzie zdecydują - gdzie chcą iść - wolna i nie przymuszona wola ...


Jędruś i tylko o to mi chodzi, bez narzucania swej woli poprzez otwartą dyskusję dojść do celu, nic więcej.
I nie będę w tym uczestniczył.

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

Po tym co tu tak pięknie napisaliście nasuwa się mi jeden tylko wniosek.

Odwiedzę wystawy kotów.

Bardzo to polubiłem dzięki SZWENDAKOWI, choć nie wiedziałem że o tym teraz powiadamianie odbywa się po przez bliżej mi nie znanym FB.

Ponadto :c69

I tak jak pisaliśmy będziemy robić swoje...

profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik

jalu napisał(a):

Po tym co tu tak pięknie napisaliście nasuwa się mi jeden tylko wniosek.

Odwiedzę wystawy kotów.

Bardzo to polubiłem dzięki SZWENDAKOWI, choć nie wiedziałem że o tym teraz powiadamianie odbywa się po przez bliżej mi nie znanym FB.

Ponadto :c69

I tak jak pisaliśmy będziemy robić swoje...



I pięknie, że będziecie robić swoje. Ale jeżeli chcecie żeby w tych planach (spotkaniach, mini-plenerkach) brała też udział społeczność Forum Sony to fajnie by było gdybyście swoje pomysły dawali do przedyskutowania także tu, a nie stawiali przed faktem.

Poza tym. do tej pory na temat mojego pomysłu wypowiedziały się dwie osoby (Paweł i Jacuś :P ).

A reszta?

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

JuniorX napisał(a):



... A reszta?



mnie się tam podoba (znaczy Twoja propozycja),
ale zorganizujesz to poczujesz
bo z doświadczenia wiem, że najwięcej będą głos zabierać, Ci którym okoliczności nie pozwolą przyjść na spotkanie...

:smileytwisted: ponura prawda :smileyevil:

Chwilowo szykujemy coś ekstra w Moonsferze, ale wybaczcie będzie to miało charakter geriatryczny, czyli spotkaniowy. Nie ukrywam, że jest tyle okazji do wypadów i robienia zdjęć (choćby najbliższe koty), że raczej ja odczuwam potrzebę spotykania się przy stole i prezentowania tego co się zrobiło abo czym się zrobiło...

Mam nadzieję, że nie przeszkadza to innym pomysłom, ja w miarę możliwości wspieram swą osobą każdą rzecz którą jestem zainteresowany.

Teraz wybieramy się na coś takiego:

http://www.foto-kurier.pl/aktualnosci/w ... tml#czytaj

miejsca wolne jeszcze są...